Kobi Çözüm Merkezi Nedir?

Tüm kobilerin kendi sektörü ile alakalı ihtiyaç duyabileceği hizmetlere dair birbirinden farklı kategorilerde alanının uzmanı ve en önemlisi Kobilgi resmi iş ortağı olan firmalardan oluşan bilgi ve başvuru platformudur. KOBİLGİ Çözüm Merkezi ücretsiz kullanılabilir.

Ne Fayda Sağlar?

Kobi Çözüm Merkezindeki her iş ortağımız, KOBİLGİ üyelerine özel indirimler ve fırsatlar sunmaktadır. Bunun yanı sıra kobiler KOBİLGİ çözüm merkezinde firmalarının ihtiyaçları için gönül rahatlığıyla, hızlı ve avantajlı şekilde karşılık bulur.

İşleyiş Nasıl Oluyor?

Çözüm merkezine göz atıp kendi ihtiyaçlarınıza uygun olan firma/firmaları tespit ediniz. Ardından bu firma ile 'Özel Teklif Al' butonu üzerinden irtibata geçiniz. İrtibatınız otomatikmen karşı tarafa 'KOBİLGİ' koduyla iletilir ve gerekli avantajlardan faydalanmanız sağlanır.

İndirimli Akaryakıt

Şimdi işletmenizde yakıt masraflarından tasarruf etmenin kolay bir yolu var! Akaryakıt alımını gün ya da harcama tutarı bazında sınırlandırın. Sadece sisteme tanımlı araçlar için akaryakıt alımı yapılmasını sağlayın.

Kurumsal Hediye & Paketleme

Butik tasarımcı ve üreticilerin, keyifli el emeği ürünler hazırlamak isteyen hobi sahiplerinin malzeme sağlayıcısı, parti ve organizasyonlarda sunumlarını kendi hazırlamak isteyenlerin fikir deposu,

Growth Hacking Ajansı

Dünyaca kabul edilen AARRR modeli çerçevesinde markalara Growth haritasını çıkarıp doğrudan ciro artırmak üzerine çalışmalar gerçekleştiren genç bir ekip Cremicro Agency!

Kobilere Özel Vergi İndirimi

Çalışan başına senede 4200 TL vergi indirimi. Üstelik tamamen devlet teşviği ile sunulan bu hizmet ile Türkiye'nin her yerinde kafe, market, restoranlardan faydalanabilirsiniz.

Dijital Arşiv & Sayısallaştırma

Enfo Bilişim, dijital ve fiziksel arşiv hizmetleri ile sektöründe uçtan uca çözüm sağlayan bilişim firmasıdır. Geniş makine parkı, tecrübeli ve dinamik ekibi, ileri düzey teknolojik çözümleri ile hizmet vermektedir.

Performans Pazarlaması Ajansı

Yeni Nesil Digital Pazarlama yani Veriye dayalı, analitik ve büyüme odaklı stratejilerle firmalara; yüksek kalitede potansiyel müşteri ve talepleri yaratan firma aynı zamanda analiz ve raporlama hizmeti de sunuyor.