Baskılı File Sistemleri Filexus.com Açıldı!

Filexus Baskılı İnşaat Filesi Sistemleri İle Yeni Reklam Mecrası Olmaya Aday

Total
5
Shares

Değişen dünya dinamikleri, girişimcileri her geçen gün ekonomik anlamda farklı gelir modelleri üretmeye itiyor. Hemen hemen her alanda karşımıza çıkan inovatif yaklaşımlar aslında ekonominin gizli katalizörleri olarak nakit akışını ve sirkülasyonu tetikliyor. Özellikle üretim alanında yapılan ve son kullanıcıya fayda sağlamak amacıyla yapılan çalışmalar – ki aynı zamanda b2b alanın sınırlarında kalarak – katma değerli bir ekonomik fayda kazanımı için belki de en çok ses getiren işler arasında diyebiliriz. Ar-Ge yani teknoloji ve inovasyon özelinde yapılan araştırma geliştirme çalışmaları sayesinde üretici firmalar ekstra iş modelleri ve gelir yöntemleri üzerinde fırsatlar yaratmayı başarıyor. Bugün size bu alanda yapılan en iyi örneklerinden birisi olan Filexus’tan bahsetmek istiyoruz.

Genç girişimciler ve aynı zamanda hayat arkadaşı olan Gökçe Güngör ve Sezgin Güngör’ün yenilerde hayata geçirdiği proje özellikle inşaat, mimari, tarım ve yapı malzemeleri sektörlerini yakından ilgilendiren file üretimi ile alakalı. Global bir vizyonla hayata geçirilen bu projenin ana hedefi file uygulamalarında baskılı üretim ile çeşitli alanlarda fayda sağlayan mecralar yaratabilmek.

Yeni Nesil Outdoor Reklam Mecrası: Filexus

Bir inşaat alanının etrafında toz ve inşaat artığından etraftaki insanları korumak ve görüntü kirliliği yaratmamak için kullanılan inşaat iskele filesine farklı bir boyut kazandıran genç girişimciler bu mecralarda outdoor reklam yapabilme imkanını hem reklam verenlere hem de inşaat firmalarına sunuyor.

Sadece inşaat alanları da değil. Bir çok dış mekanda kullanımı ile fark yaratabilecek bu uygulamanın Türkiye’de bir ilk olduğunu da belirtmekte fayda var.

Baskılı inşaat filesi olarak adlandırılan bu uygulamayı aşağıdaki sektörlerde ve alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz;

  • Spor kompleksleri
  • Tenis kortları
  • Site ve yaşam alanları
  • Bahçe dekorasyonu
  • Restoran, cafe, teraslarda, oturma alanları, balkonlar
  • Konser ve etkinlik alanları
  • Plaj, havuz, otoparklar
  • Halı saha, basketbol sahası gibi spor tesislerinde kullanılabilir.
filexus baskılı bahçe çiti kullanımı
Filexus baskılı file modelleri ile bahçelerinizin veya otoparkınızın etrafını çevrelemek ve çit amacıyla kullanmak çok kolay!

 

Renk, En ve Boy Seçenekleri Sunan Filexus İle Seçimde Özgürsünüz

Tüm bu kullanım alanlarını aslında tek bir ürün üzerinden sunabilmek ve bu arzı sürdürülebilir şekilde sağlayabilmek zaten başlı başına zor bir iş iken Filexus; günlük 27.000m2/gün baskı kapasiteli ve son teknoloji sistemlerle donatılmış üretim tesisine sahip. Bir çok renk, en ve boy seçenekleri ile üretimdeki başarısını ürün çeşitliliğinde de gösterebilen firma sektörün liderliğine göz kırparken hedefini ve vizyonunu da global olarak belirlemiş durumda.

Baskılı file sistemleri, kullanım alanları bağlamında sektördeki tüm diğer baskılı sistemlerindeki ana materyal ile kıyasla (vinil-branda-mesh vb) aynı özellikleri sunmanın yanı sıra, örgü-dokuma sistemi sayesinde yıpranmaya karşı daha dayanıklı olması, çalışma alanı konforu açısından hava sirkülasyonuna izin vermesi ve hafif olması gibi daha pek çok ek özellik sunarken, diğer materyaller ile kıyaslanmayacak seviyede fiyat avantajları sunuyor.

Filexus Sektörde Fark Yaratan İnovatif Bakış Açısı

Filexus bir üretici firma. Ancak hem üretim hem de marka konumlandırma işini aynı anda çok iyi yaptığı için global rakiplerine göre daha hızlı bir pazar/ürün uyumluluğu gösteriyor diyebiliriz. Şirketin kurucularından Gökçe Güngör’e göre Filexus aslında bir çok sektör için vizyonun simgesi olacak. Kentsel dönüşüm ve restorasyon projelerinde ilgili alanın kamufle edilmesinin yanı sıra görenlere tutacağı ışığı işaret eden Güngör şunları ekliyor;

“Bu alandaki yatırımlarımız ve yaklaşımlarımız sayesinde inşaat sahaları, çit sistemleri, spor alanları, iskele sistemleri, güvenlik bariyerleri gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılan “standart-baskısız fileleri” hem ekonomik hem de çok fonksiyonlu ürünlere çevirmekle kalmıyor aynı zamanda da file kullanılan tüm yüzeyleri en etkili “reklam ve dekorasyon” mecralarına dönüştürüyoruz.”

Bütün bu ar-ge inovasyon ve vizyoner bakış açısının çok pahalı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyor olabilirsiniz. Baskılı File Sistemleri sektöründe, fayda-maliyet anlamında da kullanıcı dostu olduğuna şahit olduğumuz Filexus; fiyat politikasında da ezberleri bozmaktan çekinmiyor.

Siz de filexus.com’dan hemen düz veya basklı file almak isterseniz sizin için ana kategorileri sıraladık:

İlginizi Çekebilir
İşletme Giderleri

İşletme Giderleri

Bu içeriğimizde size işletme giderleri hakkında bilgi vererek, sabit giderler nelerdir, genel giderler nelerdir gibi soruları yanıtlayacağız. İşte işletme giderleri hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar: İşletme Açılış Giderleri İşletmenin açılışı…
Okumaya Devam Et
İmza Sirküsü Nedir?

İmza Sirküsü Nedir?

İmza Sirküsü Nedir? İş dünyasında belgelerde sahtecilik yapma yada sahte imza kullanılması gibi bazı hukuka aykırı durumların önlenmesi amacı ile imza sirküleri alınmaktadır. İmza sirküleri, şirket yetkililerinden imza örnekleri alınarak…
Okumaya Devam Et
Ticaret Şirketleri Nelerdir

Ticaret Şirketleri Nelerdir?

Bu içeriğimizde ticaret şirketleri nelerdir, ticaret şirketlerinin özellikleri nelerdir, hangi konularda ayrışırlar gibi konular üzerinde duracağız. Öyleyse hiç vakit kaybetmeden hemen konumuza giriş yapalım. Ticaret şirketleri özelliklerine göre ikiye ayrılırlar.…
Okumaya Devam Et