EMYD Partners ile e-Ticarette Başarayı Elde Edin

Total
0
Shares

 

    Dijitalde satın alma ve satış yapma hacmi son 10 yılda inanılmaz bir ivme ile büyüdü. Özellikle de pandemi döneminde daha hızlı bir ivme ile yükseldi. Siz de e-ticarette çok daha yüksek bir performans elde etmek istiyorsanız EMYD Partnersı yakından tanımalısınız. 

EMYD Partners Hakkında  

EMYD Partners, 2019 yılında e-ihracatı ve e-ticareti geliştirmek üzere kuruldu. Şirketin kurucusu Fehmi Darbay ile 12 senelik e-ticaret tecrübesine sahip bulunuyor. E-ihracat ve e-ticaret geliştirecek alt yapı, yazılım, entegrasyon ve Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra KOBİ’ler gibi kurumsal niteliği bulunan şirketlere EMYD Partners, sınır ötesinde de e-ticaret için teknolojik alt yapı geliştirmektedir.  

EMYD Partners ulusal ve uluslararası pazaryerlerinde ürünlerini listeleyen firmaların doğru tüketicilerle buluşmasını hedefliyor. Hızlı ürün satışı süreçlerine katkı sunmakla kalmıyor, partner firmaların global pazarlarda satış hedeflerine ulaşmalarına da katkı sunmayı da amaçlıyor.  

Pazaryeri Entegrasyonlarının Faydası Nedir? 

Yurt içi ve yurt dışındaki pazaryerleri pek çok KOBİ için en masrafsız yoldan geniş kitlelere açılma imkanı sunuyor. Pazaryerlerinin en büyük avantajı tüm satış sürecindeki sorunların çözümünde mağaza sahipleri ile birlikte ilerlemeleri ve pazarlama maliyetlerinin düşmesini sağlaması. 

Büyük pazaryerleri kendi tanıtımlarını yaparken aynı zamanda bünyelerinde bulunan mağazaların da tanıtımlarını yapar. Bu da reklam maliyetinizi çok büyük oranda azaltır. Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol, N11, Amazon gibi devlerin hali hazırda var olan kullanıcılarına hiçbir reklam yapmadan ürünlerinizi ulaştırabilirsiniz.  

Pazaryerlerinde Neden EMYD Partners ile Çalışmalısınız?  

Her ne kadar bir mağaza açmak çok kolay gibi görünse de aslında her pazaryerinin belirlediği kurallar, ürünleriniz için gerek duydukları metin ve görseller farklılık göstermektedir. Bu da sizin için her pazaryerinin ihtiyaçlarını tek tek karşılamak zorunda olduğunuz anlamına gelir. 

Gereksinimleri karşılamanın dışında teknik anlamdaki ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve pazaryerlerindeki rekabette güçlü olmanızı sağlayacak değişkenlerin hesaplanması da satış performansınıza etki etmektedir. Bu gibi detayların yönetimi için de işin uzmanı olan EMYD Partners size destek sağlayabilir. 

Bunun dışında bir de kampanyaların yönetimi söz konusudur. Pazaryerlerinde ürünlerinizin öne çıkması, daha fazla kullanıcıya ulaşması için kurgulanan pek çok kampanya için de dinamikleri takip edebilen ve yönetime hakim profesyoneller çok daha kısa sürede daha iyi verim almanızı sağlayabilir. 

EMYD Partners ile Başarıya Ulaşın 

Yurt içi ve yurt dışı pazaryerlerindeki entegrasyonun yapılmasını sağlayan EMYD Partners alanındaki uzmanlık sayesinde kısa zamanda satışlarınızda fark edilir bir artışın olmasını sağlayabilecek kapıları açıyor.  

Doğru bir alt yapı, doğru bir kurulum ve entegrasyon süreci sayesinde performansınızı en düşük maliyetlerle artırmayı başarıyor. Siz de bu doğrultuda bir kazanım elde etmek için EMYD Partners’ın uzmanlığından faydalanabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlginizi Çekebilir
e-tahsilat nedir?

E-Tahsilat Nedir?

“E-tahsilat Nedir? ve E-tahsilat Yöntemleri Nelerdir?, E-tahsilat Nasıl Yapılır?” sorularına yanıt bulacağınız yazımızda, e-tahsilat hakkında bilmeniz gereken her şeyi detaylı bir şekilde anlatıyoruz. İşte bilmeniz gerekenler… E-Tahsilat Nedir? E-tahsilat, ödemeleri…
Okumaya Devam Et
AdSense-nedir?

AdSense Vergi Nedir?

“AdSense Nedir?, AdSense Vergi Nedir?, AdSense Kazançları İçin Vergi Ödemek Gerekir mi?” sorularına yanıt bulacağınız yazımızda, AdSense kazançlarınızla ilgili ödemeniz gereken vergiyi ve nasıl yapacağınızı detaylı şekilde anlatıyoruz. İşte AdSense…
Okumaya Devam Et
sanal-pos-nedir?

Sanal POS Nedir?

“Sanal POS nedir? ve Sanal POS Nerede Kullanılır?, Sanal POS Kullanmalı mıyım?” sorularına yanıt bulacağınız yazımızda, Sanal POS hakkında bilmeniz gereken her şeyi detaylı bir şekilde anlatıyoruz. İşte Sanal POS…
Okumaya Devam Et