Halkla İlişkiler sektöründe 14 yıldır faaliyet göstermeye devam eden Bizce İletişim ile ABD menşeili Conway PR & Marketing şirketi ile ortaklık anlaşması imzaladı.

İletişim ve pazarlama hizmetlerinin yanı sıra, uluslararası düzeyde genişleme planlayan şirketlerin yatırım çekmek isteyen devlet kurumlarının da ihtiyaçlarına b2b networking çözümleri de sunan Conway PR & Marketing şirketi, Türk pazarına Bizce İletişim ortaklığında adım attı.
Conway PR & Marketing şirketinin kurucusu McKinley Conway, “Özellikle, üretken şirketler ile dünyanın dört bir yanındaki şehirleri, ülkeleri ve milletleri temsil eden kişiler ile irtibata geçmek isteyen firmalar ve kurumlar arasında önemli bir iletişim bağlantısı sağlıyoruz. Şirketler arasındaki geliştirme sürecinin bir parçasıyız. Gelecekte bir rol oynuyoruz. Ve bugün ülkelere, bölgelere ve milletlere daha iyi bir yaşam kalitesi getirmeye yardımcı oluyoruz” dedi.
Bizce İletişim Ceo’su Esra Dalgıç ise “Conway PR & Marketing şirketi ile 2017 yıl sonu itibariyle başlayan ortaklık anlaşması görüşmelerimiz olumlu sonuç verdi. Türkiye’nin iş potansiyeline inanan ve güvenen ortağımız, Türk pazarında faaliyetlerine bizimle başlama kararı aldı. Bundan sonra Türk markalarına ulusal ve uluslararası alanda 360 derece pazarlama danışmanlığı hizmeti vereceğiz” dedi.

KAYNAK: Milliyet

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.